blog.txt.cz

Blog o blogu www.txt.cz

Spouštíme nový blogovací systém txt.cz

Je to tu - právě v tomto okamžiku spouštíme blogy txt.cz do veřejného testovacího provozu. Pokud se Vám cokoliv líbí, nebo naopak nelíbí, dejte nám o tom vědět. Zde je několik základních informací o blogovacím systému txt.cz.


Co je to blog?
Blog — také internetový deník, umožňuje vytvářet snadno vlatní internetové stránky. Je jen na vás, o čem a kdy budete do svého blogu psát. Založení vlastního blogu je snadné, zabere Vám cca. jednu minutu a ihned můžete začít publikovat vlastní informace. Navíc, služba blog.txt.cz je zcela bezplatná.


Blog na vaší vlastní doméně?
Máte již zaregistrovanou vlastní doménu a chcete, aby byl váš blog dostupný právě pod touto doménou. Na txt je to snadné: stačí v nastavení vašeho blogu zadat vlastní doménové jméno ve tvaru www.vase-domena.cz a v DNS záznamu domény nastavte CNAME na www.txt.cz.

Proč zvolit blogovací systém txt.cz?
U nás jde vše snadno, ovládání je přehledné a jednoduché, bez zbytečných složitostí. Můžete si volit vzhled blogu z přirpavených šablon, ale navíc si můžete definovat šablony vlastní. Jako šablony používáme formát stejný jako na serveru blogger.com — tzn. pokud máte šablonu pro blogger a líbí se Vám, je možný ji po drobných úpravách použít i u nás.

Navíc, pokud vytvoříte zcela novou šablonu, který se nám bude líbít, dostanete zaplaceno a my ji zařadíme mezi ostatní veřejné šablony.

Stále na systému pracujeme
Toto je veřejná testovací verze blogovacího systému a my neustále pracujeme na jejím vývoji. Již během krátké doby doplníme některé moduly, jako je RSS, statistiky, ankety a ještě několik dalších. Pokud Vás napadne cokoliv, co by jste zde rádi viděli, neváhejte a vyjádřete se do diskuse pod tímto článkem.


 

28.06.2007 12:40:10 | Autor: adminKomentáře

11 komentářů:
 • 21.08. 18:33, Lucie Koudelová

  Dobrý den. Mám několik dotazů: 1. Lze najít zde vytvořené blogy z vyhledávačů na internetu(př. seznam, atlas...) 2.Lze vložit obrázek, který by se kliknutím zvětšil do své původní velikosti (např. kvůli fotografiím tapetáma atd.) 3. Lze vložit počítadlo či animačku? Za odpovědi předem děkuji.

 • 22.08. 01:36, krasno

  Ahoj, blog nevypadá špatně, ale nějak nezvládám nastavení stránky a ráda bych měla u fotogalerie slideshow a také bych ráda zpřístupnila lehčeji návštěvnost mého blogu,což se mě zatím nedaří.Složitě hledám obrázky.Je to komplikovaný zbytečně moc.

 • 18.11. 10:15, nikca

  moc se mi to tu líbí jsem ráda že to tu je tak pěkné a i nastavení je velice jednoduché je to zatím ta nejlepší stránka!

 • 07.12. 17:59, Martin Langr

  Mám krátký a jednoznačný komentář: BLOG TXT JE SUPER !!!!! Ať se daří dál...

 • 30.12. 17:51, miki

  Ahoj máš to tu supr hodně štěstí

 • 04.09. 01:12, Libor Lexa

  Je to ta nejlepší stránka na blogy a já sem nesmírně rád že taková stránka existuje a že sem si konečně mohl založit vlastní stránku,za to vám VELMI MOC DĚKUJI. DJ Lexik

 • 31.01. 09:02, akrim

  Jo těšim se moc na svuj novej blob.txt!! :)

 • 08.02. 13:15, Martin

  No je to super ale něco mi tu chybý počasí že by se mohlo dát

 • 27.02. 19:51, Jazoch

  Používám tento blog,je OK OK OK,tak ať se daří.

 • 13.03. 00:12, David

  Blog TXT je opravdu super. Jediné co na něm ještě chybí je připojování souborů v PDF. Mohlo by se to doplnit a pak to bude plnohodnotné se vším všudy. Tak držím palce a těším se.

 • 31.03. 13:10, Alex Bureš

  Jednoduché a přehledné jen tak dál.


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se