blog.txt.cz

Blog o blogu www.txt.cz

Spouštíme nový blogovací systém txt.cz

Je to tu - právě v tomto okamžiku spouštíme blogy txt.cz do veřejného testovacího provozu. Pokud se Vám cokoliv líbí, nebo naopak nelíbí, dejte nám o tom vědět. Zde je několik základních informací o blogovacím systému txt.cz.


Co je to blog?
Blog — také internetový deník, umožňuje vytvářet snadno vlatní internetové stránky. Je jen na vás, o čem a kdy budete do svého blogu psát. Založení vlastního blogu je snadné, zabere Vám cca. jednu minutu a ihned můžete začít publikovat vlastní informace. Navíc, služba blog.txt.cz je zcela bezplatná.


Blog na vaší vlastní doméně?
Máte již zaregistrovanou vlastní doménu a chcete, aby byl váš blog dostupný právě pod touto doménou. Na txt je to snadné: stačí v nastavení vašeho blogu zadat vlastní doménové jméno ve tvaru www.vase-domena.cz a v DNS záznamu domény nastavte CNAME na www.txt.cz.

Proč zvolit blogovací systém txt.cz?
U nás jde vše snadno, ovládání je přehledné a jednoduché, bez zbytečných složitostí. Můžete si volit vzhled blogu z přirpavených šablon, ale navíc si můžete definovat šablony vlastní. Jako šablony používáme formát stejný jako na serveru blogger.com — tzn. pokud máte šablonu pro blogger a líbí se Vám, je možný ji po drobných úpravách použít i u nás.

Navíc, pokud vytvoříte zcela novou šablonu, který se nám bude líbít, dostanete zaplaceno a my ji zařadíme mezi ostatní veřejné šablony.

Stále na systému pracujeme
Toto je veřejná testovací verze blogovacího systému a my neustále pracujeme na jejím vývoji. Již během krátké doby doplníme některé moduly, jako je RSS, statistiky, ankety a ještě několik dalších. Pokud Vás napadne cokoliv, co by jste zde rádi viděli, neváhejte a vyjádřete se do diskuse pod tímto článkem.

(více)
28.06.2007 12:40:10 | Autor: admin | 11 komentářů | stálý odkaz


© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se